You are currently viewing طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر سایت بر کسب و کار

اینترنت امروزه از ملزومات زندگی روزمره و بویژه ایجاد و رشد کسب و کارها بر پایه آن تبدیل شده است. بگونه یی که مردم هر چیزی را بخواهند، ابتدا در اینترنت جستجو می کنند. میتوان به جرات گفت که پروسه فروش در کسب و کارها از روال سنتی خارج شده است. از این رو اگر کسب و کارها در اینترنت جایی نداشته باشند بسیاری از مشتریان خود را از دست می دهند.

طراحی سایت ساختن یک ابزار جانبی یا کاتالوگ دیجیتال برای پرستیژ کاری نیست، بلکه یک ابزار اینترنتی است، که در حال تبدیل شدن به یک ضرورت است. زیرا سایت علاوه بر فضای کاری و شخصی می تواند بعنوان اعتبار رسمی شما قرار بگیرد.

طراحی سایت

هدف از طراحی و ساخت وب سایت:

داشتن سایت یعنی داشتن سرقفلی یک فروشگاه رسمی، کاملا اختصاصی با مالکیت و دسترسی دائم در اینترنت. جایی که با اعتماد و افتخار بتوانید به آن تکیه کنید و امکانات آن را توسعه دهید. یک سایت خوب کارآمد بار زیادی از هزینه‌های بازاریابی، تبلیغات، پشتیبانی و روابط عمومی را به عهده خواهد گرفت. حتی اگر هدف شما کسب درآمد مستقیم نباشد.

ساخت سایت با توجه به کاربرانی که از اینترنت کالا و خدمات را جستجو می نمایند برای کارآفرینان، شرکت ها به موردی اجباری تبدیل شده است. در صورتی که از این حوزه غافل بمانند مشتریان بالقوه فراوانی را از دست خواهند داد.

بازدید وب سایت نشانه رونق سایت است. و با توجه به اینکه بیش از ۸۵ درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد. جای شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت،  بهبود سئو  می باشد. این موضوع آنجا اهمیت پیدا می کند که بدانیم بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و شما هستند.

سئوی سایت

طراحی سایت و سئو دو بخش جدا ناپذیر

اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید. بهره‌گیری از خدمات طراحی سایت و سئو حرفه ای متخصصین دپارتمان وب برندینگ هومه در بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.

لازم به ذکر است در پروژه های طراحی وب سایت دپارتمان وب برندینگ هومه. علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، اجرای طراحی سایت و سئو براساس آخرین متد و ابزارهای بهبود سئو وب سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر قصد عملی شدن ایده های کسب و کار خود و موفقیت بیشتر در جذب مشتریان خود، از طریق راه اندازی سایت خود دارید، می‌توانید از خدمات دپارتمان وب برندینگ کارگزاری کسب و کار هومه در حوزه طراحی سایت و سئو بهره‌مند شوید.


مشاوره کسب کار هومه

دیدگاهتان را بنویسید

3 × سه =