You are currently viewing ۱۰متن رسمی و ادبی تبریک نوروز باستانی برای همکاران و مدیران+ فایل آماده تقدیرنامه
10 متن رسمی و ادبی تبریک نوروز باستانی برای همکاران و مدیران

۱۰متن رسمی و ادبی تبریک نوروز باستانی برای همکاران و مدیران+ فایل آماده تقدیرنامه

نگارش تقدیرنامه برای مدیران، مسئولین، همراهان و همکاران در پایان هر سال شاید یکی از دغدغه های روابط عمومی ها در هر سازمانی است، از این رو بر آن شدیم تا ۱۰ متن رسمی و ادبی تبریک نوروز باستانی را برای شما آماده کنیم.

در این مقاله تلاش کرده ایم چندی از بهترین نمونه تبریکات نوروزی که روسا و مدیران در مجموعه های مختلف برای همکاران تحت پوشش خود نگاشته اند را برای شما آماده کنیم. و تلاش می کنیم در مقالات آینده اصول نگارش تقدیرنامه نویسی را برای شما تهیه نمائیم.

یکی از مهمترین خصوصیات این متن های تقدیرنامه و تبریک نوروزی که برای شما تهیه کرده ایم، این است که این متن ها جدید هستند و در سایت های دیگر مشاهده نمی کنید. دوم آنکه فایل تایپ شده تقدیرنامه پایان سال و تبریک نوروزی را برای شما تهیه شده است. سوم آنکه فرمت آماده تقدیر نامه را به جهت سهولت پرینت گرفتن تقدیرنامه در فایل ورد قرار داده ایم.

تلاش مان این است که همراه مناسبی برای پیشرفت کسب وکار شما باشیم، برای همین گروه هومه شعار خود را « مبتکر در بهبود تجارت شما » برگزیده و برای تحقق آن همت می گمارد.

اولین نمونه متن تبریک نوروز به همکاران و مدیران

متن تبریک نوروز به همکاران و مدیران

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

   فرا رسیدن نوروز، بهار جان ها و فرصت کم نظیر شکرگزاری از نعمات بی شمار آفریدگار بی همتا را تبریک می گویم و در این رستاخیز طبیعت در برابر مجاهدان راستین استقلال و افتخار کشور سرتعظیم فرود می آوریم و یاد و نام شهیدان والا مقام مدافع مرز و بوم کشورمان را گرامی می داریم.

امروز امید و توانمان را به همت و عزیم شما گره می زده ایم تا با همراهی گرم و صمیمانه تان در امر خطیر اطلاع رسانی، بر دردها و آلام مردم عزیز کشورمان مرهمی بسازیم. بی گمان نیل به اهداف والای نظام اقتصادی در حوزه های مختلف از جمله جامعه پرتوان روابط عمومی، بدون همراهی تان میسر و ممکن نبود؛ بدینوسیله از همه این اقدامات موثر و ارزشمند قدردانی می نمایم.

امیدواریم با تداوم مجاهدت ها و تلاش های غیرتمندانه فرزندان ایران زمین، نظام اقتصادی کشور در کنار ملت عزیز، پرافتخار تر و سربلندتر از همیشه از بحران عالمگیر کرونا به سلامت عبور کند.

عزت، سلامتی و توفیق روزافزونتان در نظام سلامت کشور و خدمت به هموطنان عزیز را از خداوند منان خواستارم.

نمونه پیام تبریک رئیس شرکت به همکاران روابط عمومی

پیام تبریک مدیر شرکت به همکاران در نوروز

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

خداوند متعال را شاکریم که یک سال دیگر نعمت ذی قیمت حیات را عطا فرمود تا با پشتوانه این فرصت گرانبها در مسیر همراهی و تلاش در نظام پرافتخار اقتصادی کشور گام برداریم.

ماموریت و مسئولیت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هموطنان و ملت شریف ایران اسلامی با هدف مصون ماندن آحاد جامعه از بیماری کرونا در کنار دیگر اولویت های مهم نظام اقتصادی، با تلاش، همراهی و همدلی موثرتان به سرانجام رسید. بدینوسیله از همه این مساعی و حضور گرم و صمیمانه تان در این راه پرافتخار قدردانی می نمایم.

ضمن تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و رسیدن به اوج قله های موفقیت و سعادت؛ عزت، شادکامی و سلامتی شما و خانواده گرامیتان را از خداوند منان خواستارم.

مدل ارزشیابی برند به روش BAV

پیام تبریک مدیر شرکت به همکاران در نوروز

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قران و رستاخیز با شکوه طبیعت، ظهور قدرت یکتای بی همتا در جلوه گاه هستی و عید نوروز ۱۴۰۲ را خدمت شما و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از تلاش ها و همراهی مشا در مسیر به ثمر نشاندن اهداف شرکت و توسعه کسب وکارهای ایران عزیزمان در سال ۱۴۰۱  قدردانی می کنم. امید آنکه با عزمی راسخ و توانی مضاعف، در سال جدید بر این مسیر ثابت قدم و استوار باشید.

با آرزوی بهترین حال و ایام در سال جدید، سلامتی، شادکامی و توفیق روزافزونتان در مسیر خدمت به هم میهنان ایران اسلامی در حوزه سلامت را از خداوند مان خواستارم.

تقدیر از همکاران در پایان سال و تبریک نوروز باستانی

پیام تبریک نوروز در پایان سال کاری

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

نوروز سرآغاز طراوت طبیعت و جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی انسان است. نوروز که به هستی نوید نو شدن می دهد، درسی است برای انسان تا از گردونه این همه دگرگونی ها و از حیات دوباره زمین، مجالی برای مرور دوباره بر احوال خویش بیابد و در گذر تحویل سال، در پی تحول حال خویش باشد.

امید است در سال جدید با همراهی یکایک شما تلاشگران عرصه ارتباطات، متعهد تر و راسخ تر از گذشته با بهره گیری از دانش روز در مسیر ارتقای پیشرفت کارآفرینان و تولیدکنندگان عزیزمان گام برداریم و خداوند توفیق خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنان را در باورمان نهادینه سازد.

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند شما اعضای تلاشگر خانواده روابط عمومی دپارتمان تبلیغات و روابط عمومی گروه هومه در سال ۱۴۰۱، فرا رسیدن سال جدید را تبریک و تهنیت عرض نموده، سالی پربار همراه با موفقیت و سعادت و سربلندی را از درگاه یگانه خالق هستی مسالت می نمایم.

متن تبریک رسمی و ادبی نوروز برای همکاران

تقدیر از همکاران در پایان سال و تبریک نوروز باستانی

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

طراوت روح افزای بهار، شکفتن گلستان زندگی، تدبیر بی همتای الهی و فرا رسیدن نوروز جان بخش را به شما همکاران معزز تبریک و شادباش عرض می کنم.

همت و عزم راسخ جنابعالی و پشتوانه علمی و تجربه گران سنگ خانواده بزرگ کسب و کار مبتکران بهبود تجارت هومان موجب شد تا سال ۱۴۰۰، برگ زرین تری از رشد در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فناوری و ارائه خدمات تخصصی روابط عمومی و برندسازی به روش BAV در حوزه توسعه کسب و کار کشور و منطقه ثبت شود.

بر آستان حضرت باریتعالی حمد و درود می فرستیم که در روزگار دشوار شیوع بیماری کرونا، راست قامتان نظام اقتصادی سراپا ایستادند تا رونق کسب وکارها و نیز حمایت گسترده از مشاغل آسیب پذیر از این بحران جهانی، گسترده و پیوسته دنبال شود.

حال که در آستانه بهاری دیگر ایستاده ایم و دلمان مشعوف از اعیاد شعبانیه است، به شکوه این رستاخیز عظیم طبیعت، الطاف بیکران ربوبی برای این فرصت ذی قیمت خدمت را شاکریم و از تلاش ها و اقدامات ارزنده شما برای ثبت این خدمات ماندگار قدردانی می نمایم.

سلامت، سعادت و عزت شما را در فرصت خدمت در نظام اقتصادی کشور عزیزمان، از خداوند متعال خواستارم.

استفاده موثر از روابط عمومی

متن تبریک رسمی و ادبی نوروز برای همکاران

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

بار دیگر موهبت الهی گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سرآغاز مجدد زندگی نوع بشر قرار دهد.

ضمن تحسین و تقدیر از تلاش های جنابعالی در راستای اطلاع رسانی و افزایش سواد سلامت عموم مردم و همکاری و تعامل شایسته با این شرکت در حوزه روابط عمومی در سال گذشته، بدینوسیله فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوه گاه زندگانی را به شما تبریک می گویم.

در سال پیش رو، پیشرفت روزافزون، سلامتی و بهروزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را از درگاه خداوند منان خواستارم.

متن اداری و رسمی تبریک سال نو 1402

متن اداری برای تبریک عید نوروز

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

نغمه دلنشین حیات، ترنم بهار و حلاوت روح افزای شکوفه های نورسیده گوارای وجودتان و فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۲ مبارکتان باد.

همراهی ها، تلاش های شبانه روزی و مسئولیت پذیری ارزشمندتان در مسیر اطلاع رسانی و توسعه ارتباط دو سویه برای آگاهی کارآفرینان عزیز کشورمان، موهبتی بود که در این سال هم میسر گردید.

روابط عمومی مفهومی است که امسال با حمایت های شما به آرمان های خود که همانا درک متقابل سازمان و مخاطب و تلاش برای گفتگو می باشد، نزدیک و نزدیک تر شد.

همچون بهار، همواره پیام آور شروع تازه، حس نو و عطر دلنشین زندگی باشید. سلامتی، شادکامی و بهروزی شما را در همه عرصه های مختلف زندگی از خداوند مهربان خواستارم.

تماس با کسب و کار هومه
تماس با کسب و کار هومه

متن اداری و رسمی تبریک سال نو ۱۴۰۲

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

فرصت ها درگذر دوران همچون جوانه های پرامید بر شاخسار استوار بر ریشه همت و نیت ها می رویند؛ خوشا شاخه های پرثمری که از شهد شیرین میوه شان و از خنکای سایه شان به هستی رنگ امید می زنند. ای تدبیر کننده شب و روز! ما را در آن مسیری قرار ده که تو برایمان مقدر کرده ای و روزنه امیدی به رویمان بگشای که خیرمان را در آن قرار داده ای. آمین یا رب العالمین.

حال که تقارن آغاز ماه مبارک رمضان در آستانه نوروز سال ۱۴۰۲ را تجربه می کنیم، شکوه رستاخیز عظیم طبیعت همراه با رستاخیز و شکوفایی درونی مان فرصت ذی قیمت بزرگی است که خدا را از این بابت شاکریم.

بدینوسیله ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده و ماه مبارک بهار دل ها – ماه رمضان، از تلاش شبانه روزی کلیه همکاران و فعالان حوزه کسب وکار بویژه از تلاش های شما همکار گرامی در تحقق اهداف کارگزاری کسب و کار هومه قدردانی نمونه و امیدوارم سال جدید شمسی، سالی پربرکت برای شما و خانواده عزیزتان باشد.

تندرستی، شادکامی و سرافرازی شما را در سایه الطاف الهی برایتان آرزومندم

متن تبریک سال نو به همکار و رئیس رسمی و زیبا

متن تبریک سال نو به همکار و رئیس رسمی و زیبا

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

       بهار این ودیعه الهی همراه با سرسبزی و طراوت می آید و شکوفایی را با نام نوروز رقم می زند. بار دیگر نوروز این آیین کهن و اصیل ایرانیان و پیام آور آینده‌ای بهتر فرا رسیده و فرصت مغتنمی را برای تعمق و تفکر در تحول و رشد شخصی و اصلاح امور کاری و اجرایی فراهم آورده است.

دپارتمان چاپ و طراحی هومه با تلاش وافر کارکنان و فعالان صنعت چاپ در سال ۱۴۰۱ شاهد رشد و تعالی و افتخار آفرینی در حوزه های فعال خود بود، امیدوارم این تلاش در سال جدید باعث توسعه هر چه بیشتر خدمات استاندارد و رشد و شکوفایی کسب وکارها شده و برگ زرین دیگری به افتخارات مان افزوده شود.

سال جدید را در کنار همه سروران، به امیدی آغاز می‌کنیم که همچون گذشته با تکیه بر الطاف حق به قصد خدمت، کمر همت ببندیم و برای اعتلای ایران عزیز از هیچ کوششی دریغ نکنیم. عهد می‌بندیم که عزّت و شرف خادمان حوزه کسب وکار را پاس بداریم و به نام خدای زیبایی‌ها، زیباترین صحنه‌های زندگی را برای گیرندگان خدمت خلق نمائیم.

ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال ۱۴۰۲، از تلاش شبانه روزی کلیه همکاران و فعالان حوزه کسب وکار بویژه از تلاش های شما همکار گرامی در تحقق اهداف شرکت مبتکران بهبود تجارت هومان قدردانی نموده و امیدوارم سال جدید شمسی، سالی پربرکت برای شما و خانواده عزیزتان باشد.

از خداوند مهربان سالی سرشار از پیروزی، بهروزی، سلامت و موفقیت در سایه الطاف الهی برایتان آرزومندم.

تقدیر از همکاران در پایان سال و تبریک نوروز باستانی

پیام تبریک عید نوروز ۱۴۰۲ رسمی و ادبی

برادر / خواهر گرامی

مدیر / رئیس / مسئول محترم

با سلام و احترام

    نوروز سرآغاز طراوت طبیعت و جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی انسان در بهار سال ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان، طلیعه بهار قران و تازه شدن روح انسانی فرا رسیده است. و مصداق حول حالنا الی احسن الحال است.

امید است در سال جدید با همراهی یکایک شما همکاران و تلاشگران حوزه کسب وکار، متعهدتر و راسخ تر از گذشته با بهره گیری از دانش روز در مسیر ارتقای کارآفرینان و تولیدکنندگان میهن عزیزمان گام برداریم و از خداوند توفیق خدمت به مردم و گره گشائی از مشکلات آنان را در باورمان نهادینه سازد.

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند شما همکار گرامی در سال ۱۴۰۱، فرارسیدن سال جدید را تبریک و تهنیت عرض نموده، سالی پربار همراه با موفقیت و سعادت و سربلندی را از درگاه یگانه خالق هستی مسئلت می نمایم.

تماس با کسب و کار هومه

اگر این مطلب را می پسندید و یا نظر و پیشنهادی دارید، حتما با ما در میان بگذارید. پیام های شما موجب دلگرمی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

17 + 18 =