You are currently viewing چاپ لیبل رول و شیت با کیفیت عالی
چاپ لیبل رول و شیت با کیفیت عالی

چاپ لیبل رول و شیت با کیفیت عالی

چاپ لیبل رول و شیت با کیفیت عالی و مطلب برای انواع تولیدات و خدمات کسب وکارهای کوچک و بزرگ همیشه مورد توجه می باشد. و حضور کارشناسان خبره صنعت چاپ بصورت تخصصی در کنار صاحبان و مدیران کسب وکارها موجب ارامش خاطر ایشان در مسیر چاپ و طراحی لیبل می شود.

دپارتمان چاپ و طراحی هومه با سال ها تجربه و صدها نمونه کار درخشان در زمینه طراحی و چاپ، آماده همکاری با مشتریان گرامی از آغاز خدمات پیش از چاپ تا انتهای مراحل چاپ و پس از چاپ می باشد.

اهمیت تخصص و تجربه در صنعت چاپ

صنعت چاپ و هنر طراحی در نمایش چهره برند کسب و کار شما به مانند کت و شلوار شماست! لیبل اولین نقطه تصویری محصول شما با مشتری است؛ به همین دلیل نیز لیبل به مثابه یک کت و شلوار، بیانگر وجهه کاری شما است.

آشنایی با قواعد چاپ و همچنین رعایت اصول طراحی لیبل حرفه یی می تواند یکی از مهمترین عوامل در تلاش تیم بازاریابی برای جذب مشتریان بالقوه و بالفعل باشد. انتخاب مناسب ترین روش چاپ و راه حل های موثر در جهت کاهش هزینه و بالا رفتن کیفیت به مشتریان نیازمند تجربه کاری است. از این رو هدف هومه و فعالان صنعت چاپ لیبل و رول، ایجاد همکاری بلند مدت با مشتریان و رضایتمندی از خدمات چـاپ و طراحی می باشد.

خدمات پیش از چاپ (تهیه فیلم و زینک )، استفاده از کاغذ مرغوب و با کیفیت، چاپ با کیفیت بالا ( بصورت اختصاصی )، چاپ افست، قیمت مناسب و امکان سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری از جمله مزایای سفارش به دپارتمان چاپ و طراحی هومه و دیگر فعالان معتبر در صنعت چاپ لیبل رول و شیت است.

مشاور چاپ و بسته بندی عراقی

تفاوت لیبل شیت و لیبل رول در یک نگاه

در چاپ لیبل، علاوه بر انتخاب اندازه، نوع و طرح لیبل متناسب با کسب و کار و محصولات تولیدی، هر کدام از انواع لیبل ها به صورت شیت و رول کاربرد متنوعی دارند و به طور کلی دو نوع لیبل رول و شیت بر اساس نوع پرینترهای موجود در بازار و نوع ورودی کاغذ چاپ به دستگاه وجود دارد.

در چاپ شیت (Sheet-fed )، کاغذ بصورت ورقه های مجزا از هم وارد دستگاه می شود. در انتخاب چاپ در قالب شیت، کار بروی یک صفحه در ابعاد مختلف  تحویل می شود . که در این حالت نصب لیبل ها بر روی بسته بندی قاعدتا بصورت دستی انجام می شود.

در فناوری چاپ رول (Web-fed ) کاغذ در قالب رول های پیوسته وارد دستگاه چاپ می شود. در نتیجه این قابلیت را دارند تا به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک بروی ظروف چسبانده شوند. و به دلیل اینکه تمام لیبل ها در ردیف های جداگانه قرار گرفته اند، حمل و نقل و استفاده از آنها نیز بسیار ساده تر است.

لازم به ذکر است، این دو فناوری چاپ از نظر ضخامت کاغذ، سرعت چاپ، صرفه اقتصادی و فرمت خروجی دستگاه نیز با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند.

بطور حتم چاپ لیبل، نیازمند آگاهی و کسب مشاوره حرفه یی در این حوزه می باشد. کارشناسان خبره چاپ و طراحی نماینده شما در هنگام چاپ لیبل شما هستند.

چاپ لیبل رول چیست؟

چاپ لیبل رول معمولا در صنایع مختلفی مانند آرایشی و بهداشتی، غذایی، شوینده ها و … در تیراژ و تعداد چاپ بالای محصولات کاربرد دارد. برای چاپ در تعداد پایین از شیوه چاپ افست استفاده می شود و برای چاپ در تعداد کمتر از هزار عدد نیز از شیوه چاپ دیجیتال استفاده می کنند.

روش های متنوعی برای چاپ و تولید انواع لیبل ها وجود دارد. چاپ دیجیتال لیبل، چاپ افست لیبل، چاپ لیبل رولی، لیبل های امنیتی مانند هولوگرام ها و … همگی از انواع اصلی چاپ برچسب و لیبل ها به شمار می روند.

چاپ لیبل رول با فلکسو و چاپ لیبل رول با افست از پرکاربردترین چاپ های لیبل رول می باشد.

چاپ لیبل شیت چیست؟

چاپ لیبل شیت یکی از متداول ترین و پرکاربردترین اقسام لیبل می باشد که در صنعت لیبل های کاغذی پشت چسبدار بر روی شیت های A4 و A3 صورت می گیرد. وقتی شما محصولی را در تیراژ پایین و یا به صورت محدود تهیه و تولید میکنید، یا محصول شما کار دست میباشد و یا در تولید جعبه و بسته بندی اختصاصی محدودیت دارید می توانید از بسته بندی عمومی استفاده نموده و برای محصول سفارشی از لیبل چسبدار اختصاصی و عمومی بصورت لیبل شیت استفاده نمایید.

لیبل گلاسه براق، لیبل کاغذی مات و لیبل شیشه یی از انواع لیبل های شیت می باشد.

چاپ لیبل رول و شیت با کیفیت

طراحی چاپ انواع لیبل

ما فقط هفت ثانیه زمان داریم تا مشتری محصول مان را خرید کند. در این زمان فقط لیبل پشت چسب دار را تماشا می کند. مهمترین وظیفه لیبل پشت چسب دار جذب مشتری است. وقتی شما یک لیبل پشت چسب دار مطلوب داشته باشید یعنی یک گام موفق برای توسعه کسب وکار!

انتخاب یک لیبل پشت جسبدار با کیفیت و مناسب همراه با یک طراحی جذاب نقش مهمی در کاهش هزینه های تولید و افزایش جذب مشتری دارد. اگر شرکت شما لیاقت ایستادن در رده های بالای فروش را دارد. تا بتواند در بازار های ایران و جهان نقش بسزایی را ایفا کند. هومه قادر است شما راه همراهی کند.

دپارتمان چاپ و طراحی هومه با سابقه درخشان در تولید برچسب های پشت چسبدار تبلیغاتی ( انواع لیبل های پشت چسبدار در متریال های پی وی سی ، چاپ لیبل کاغذی ، لیبل ترانسپارنت، لیبل متالایز و لیبل امنیتی یا هولوگرام  ) بصورت رول اختصاصی با قالب های سفارشی و خاص با ارائه مشاوره و تضمین به مشتریان ارائه می دهد.

شایان ذکر است به دلیل سابقه ما در حوزه چاپ و طراحی لیبل، خدمات ارائه شده در مجموعه چاپ و طراحی هومه دارای گارانتی چاپ و کنترل کیفیت می باشد.

تماس با کسب و کار هومه
تماس با کسب و کار هومه

محمدرضا ترکمانی از مشاورین برتر هومه در زمینه صنعت چاپ بویژه خدمات پیش از چاپ همراه شما در انتخاب لیبل مناسب کالا و خدمات و طراحی لیبل محصولات و خدمات شماست. با هومه در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 1 =