You are currently viewing ۱۵ دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد
15 دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد

۱۵ دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد

برندها ابتدا به سئو نیاز دارند، زیرا این روش بادوام ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای درک و رسیدن به مشتریان در لحظات مهم است.

امروزه همانطور که مصرف کنندگان به طور انبوه به سمت استفاده از خدمات آنلاین سوق پیدا کرده اند، و حتی سنتی ترین مشاغل نیز متوجه شدند که باید تغییر به سمت دیجیتال را تسریع کنند. نیاز به سئو به بالاترین حد خود رسیده است.

سئو کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین راه برای درک و رسیدن به مشتریان در لحظات مهم است. بسیاری از برندها و کسب‌وکارها می‌دانند (یا فکر می‌کنند می‌دانند) که برای ویژگی‌های دیجیتال خود به سئو نیاز دارند، و مزایایی که از کار سئو از طرف آنها اجرا می‌شود به دست خواهند آورد.

سئو مطمئناً قابلیت جستجو و دید کلی یک وب سایت را بهبود می بخشد، اما چه ارزش واقعی دیگری ارائه می دهد؟ چرا اهمیت سئو با گسترش اینترنت و زندگی دیجیتال رو به افزایش است؟

بهینه‌سازی وب‌سایت برند و بهترین شرکت سئوکار

در این مقاله قصد داریم ۱۵ دلیل که صنایع و کسب و کارها باید بدون در نظر گرفتن اندازه و ارتقای برند خود، به سئو نیاز دارند را بیان کنیم.

 • سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

هدف هر سئوی با تجربه، ایجاد یک پایه قوی برای یک وب سایت زیبا با تجربه کاربری تمیز و موثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتال آن، به راحتی در جستجو قابل کشف باشد.

سئو یک فرایند زمان بر است. از این رو تثبیت نام تجاری به عنوان یک اقتدار نیازمند صبر، تلاش و تعهد است و متکی بر ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان اجازه می دهد به یک برند اعتماد کنند.

نکته بسیار مهم این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه غیرممکن است – درست مانند زندگی واقعی. اقتدار در طول زمان به دست می آید و ساخته می شود. به همین دلیل پیروی از دستورالعمل های مرورگرهای اینترنتی بویژه گوگل بعنوان مهمترین آنها، برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است.

 • سئو بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده است

از درک تغییرات کلان بازار تا درک هدف مصرف کننده در جزئیات، سئو به ما می گوید که مشتریان چه می خواهند و چه نیاز دارند.داده‌ها و قالب‌های سئو – گفتاری یا کلامی – سیگنال‌های واضحی از قصد و رفتار کاربر به ما می‌دهد. سئو این کار را به طرق مختلف انجام می دهد:

 • جستجوی داده های پرس و جو
 • تجزیه و تحلیل SERP
 • تجزیه و تحلیل داده و دانش هوش مصنوعی
 • سئوی خوب همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است

تجربه کاربری به اولویت اول هر بازاریاب تبدیل شده است. همه خواهان رتبه بندی ارگانیک بهتر و حداکثر دید هستند. با این حال، تعداد کمی از افراد متوجه می شوند که تجربه کاربری بهینه بخش بزرگی از رسیدن به آنجا است.

گوگل یاد گرفته است که چگونه یک تجربه کاربری خوب یا نامطلوب را تفسیر کند و یک تجربه کاربری مثبت را به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل کند. هدف گوگل از ایجاد یک تجربه کاری مستحکم این است که به کاربران اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند، با کلیک کمتر، سریع و آسان در اختیارشان قرار دهد.

سئوی باکیفیت تجربه کاربری مثبت را در بر می گیرد و از آن به نفع یک برند استفاده می کند.

بهترین شیوه‌های اولیه سئو و شرکت مجری سئو سایت
 • سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است

با افزایش و تسلط رو به رشد ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی به بخش اساسی موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط تبدیل شده است.

هدف سئوی محلی بهینه‌سازی ویژگی‌های دیجیتال شما برای یک محدوده خاص است، بنابراین افراد می‌توانند به سرعت و به راحتی شما را پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیک‌تر کنند.

متخصصان سئو این کار را با بهینه‌سازی وب‌سایت برند و محتوای آن، از جمله نقل‌قول‌های محلی و بک لینک‌ها، و همچنین فهرست‌های منطقه‌ای مرتبط با مکان و بخش تجاری که یک برند به آن تعلق دارد، انجام می‌دهند.

برندها باید در مکان هایی که مردم به آنها نیاز دارند قابل مشاهده باشند تا ارتباطی شایسته ایجاد شود. سئوی محلی این دید را افزایش می‌دهد و به مشتریان بالقوه اجازه می‌دهد پاسخ‌ها و کسب‌وکارهایی را که این پاسخ‌ها را ارائه می‌دهند پیدا کنند.

 • سئو بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

تحقیق در حال تبدیل شدن به یک عنصر حیاتی سئو است و اهمیت تحقیق در زمان واقعی در حال افزایش است. استفاده از تاکتیک‌های سئو برای انتقال پیام‌های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه، و اهمیت و قابل اعتماد بودن آنچه به مشتریان ارائه می‌دهید، یک تغییر بازی خواهد بود؛ و بدون شک در صورت انجام صحیح، بر چرخه خرید تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

 • سئو به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند

اجرای تاکتیک های سئو در وب سایت یک برند و در ویژگی های دیجیتال آن بسیار عالی است. با این حال، اگر این یک تعامل کوتاه‌مدت باشد (محدودیت‌های بودجه و غیره) و سایت در طول زمان مجدداً ارزیابی نشود، به آستانه‌ای می‌رسد که به دلیل سایر موانع دیگر نمی‌تواند بهبود یابد.

دنیای جستجو در حال تکامل است، و برای اینکه بخواهید در صفحه اول جستجوها قرار گرفته و از رقبای خود پیش باشید، نیاز به نظارت دائمی برای تغییرات دارد. فعال بودن و نظارت بر تغییرات قابل توجه الگوریتم های مرورگرها بویژه گوگل همیشه به نفع برندهایی است که این کار را انجام می دهند. ما می دانیم که گوگل هزاران تغییر الگوریتم را در سال انجام می دهد. پس اگر خیلی عقب بمانید، بازگشت سخت خواهد بود.

متخصصان سئو کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که از آن اجتناب می شود.

اصول محتوا نویسی
 • درک سئو به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید

وب یک عرصه جهانی است. عرصه جهانی یک محیط در حال تغییر است، و نگه داشتن تغییرات در زمان وقوع می‌تواند چالشی باشد.؛ اما ماندن در صدر سئو شامل قرار گرفتن در حلقه تغییرات عمده برای جستجو است.

دانش محیط وب، از جمله تاکتیک‌هایی که توسط سایر کسب‌وکارها و رقبای محلی مشابه استفاده می‌شود، همیشه برای آن برندها مفید خواهد بود.

 • سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است

مطمئناً سئو هزینه دارد. اما در مقابل طرح های کلان کارها برای توسعه فروش، نسبتاً ارزان است و بازده آن به احتمال زیاد از نظر سود برای یک نام تجاری قابل توجه خواهد بود. این هزینه بازاریابی نیست؛ این یک سرمایه گذاری تجاری واقعی است.

 • سئو روابط عمومی است

سئو به ایجاد ارزش ویژه بلندمدت برای برند شما کمک می کند. یک رتبه خوب سئو و یک موقعیت مطلوب در فضای آنلاین به ارتقای نمایه برند شما کمک می کند.

مردم به دنبال اخبار و موارد مرتبط هستند و داشتن یک استراتژی سئو و روابط عمومی خوب به این معنی است که برند شما دیده می شود. داشتن یک تجربه کاربری خوب در وب سایت شما به این معنی است که پیام های شما شنیده می شود و محصولات یا خدمات شما به فروش می رسند.

سئو یک فرایند یا روش محرمانه نیست، بنابراین ادغام با محتوا و روابط عمومی به دستیابی به برند و آگاهی در کنار سایر نتایج کمک می کند.

 • سئو یک استراتژی بلند مدت است

سئو می تواند (و امیدواریم که) تأثیر قابل توجهی در سال اول انجام اقدامات داشته باشد، و بسیاری از این اقدامات تأثیری خواهند داشت که بیش از چندین سال طول می کشد.

همانطور که بازار در حال تکامل است، بهتر است روندها و تغییرات را از نزدیک دنبال کنید. اما حتی سایتی که حجم زیادی از توصیه‌های سئو را اجرا نکرده باشد، از بهترین شیوه‌های اولیه سئو که در یک وب‌سایت صادق با تجربه کاربری مناسب استفاده می‌شود، بهبود می‌یابد.

هر چه زمان، تلاش و بودجه سئو بیشتر به آن اختصاص داده شود، وب سایت بهتر و طولانی تر می تواند یک رقیب شایسته در بازار خود باشد.

 • قابل سنجش است

در حالی که سئو همان بازگشت سرمایه آسان برای محاسبه را مانند جستجوی پولی ارائه نمی دهد، می توانید تقریباً هر چیزی را با ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب اندازه گیری کنید.

وقتی برندها اجرای سئو خود را به شرکت های تبلیغاتی از جمله دپارتمان های تبلیغات و روابط عمومی و وب برندینگ هومه واگذار می کنند، می‌خواهند بدانند و بفهمند کجا بودند، کجا هستند، و از نظر عملکرد دیجیتال به کجا می‌روند.

هیچ راه بهتری برای نشان دادن موفقیت سئو وجود ندارد. اما همه ما می دانیم که داده ها هرگز دروغ نمی گویند.

استفاده موثر از روابط عمومی
 • سئو فرصت های جدیدی را به نمایش می گذارد

سئوی با کیفیت بالا همیشه ابزاری برای کشف و استفاده از فرصت های جدید برای برندها است، همچنین ابزاری برای درخشش برندها است.

ارائه سئوی با کیفیت به برندها به معنای غوطه ور کردن یک تیم سئو در هر چیزی است که آن برند است. این تنها راه برای بازاریابی واقعی یک نام تجاری با اشتیاق و درکی است که ذینفعان آن نسبت به آن دارند: تبدیل شدن به یک سهامدار.

هرچه یک برند بهتر شناخته شود، فرصت های بیشتری برای کمک به شکوفایی آن ایجاد می شود. در مورد سئو نیز می توان همین را گفت.

خلق فرصت‌های جدید با سئو، امروزه می‌تواند به طرق مختلف به دست بیاید – از ارائه محتوا، فرصت‌های دیجیتال و اجتماعی تا کمک به فروش، محصول و استراتژی‌های خدمات مشتری.

 • اگر در صفحه یک نیستید، برنده کلیک نمی‌شوید

SEO  در حال تبدیل شدن به یک بازی با مجموع صفر است زیرا SERP با کلیک صفر پاسخ را مستقیماً در بالای نتیجه جستجوی Google نشان می دهد.

هدف جستجوی کاربر بدون نیاز به کلیک بر روی پیوندهای نتایج جستجو واقعی برآورده می شود. در دنیای سئو اگر در صفحه اول نباشید، احتمالاً بازی جستجوی ارگانیک را نمی برید. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که سه موقعیت اول رتبه بندی جستجوی ارگانیک منجر به بیش از ۵۰٪ از کل کلیک ها می شود، در حالی که تا ۳۰٪ از کل نتایج در صفحه ۱ و ۲ اصلاً کلیک نمی شود.

 • سئو همیشه اینجاست

مصرف کنندگان همیشه محصولات و خدمات را به صورت آنلاین می خواهند و برندها همیشه به دنبال مقرون به صرفه ترین راه برای انجام این کار هستند.

در حالی که نقش سئو ممکن است تغییر کند و استراتژی‌ها تغییر کند، راه‌های جدیدی دائماً از طریق نقاط ورودی مختلف مانند صدا، برنامه‌ها، ابزارهای پوشیدنی و اینترنت اشیا (IoT) باز می‌شوند. طبق گفته  Comserve.Inc، موتورهای جستجوی نسل بعدی که از شبکه‌های عصبی عمیق و یادگیری ماشین پشتیبانی می‌کنند، ارزش بازار خود را از ۱۴.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ به ۵۵.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۵ افزایش خواهند داد.

فرصت های جستجوی جدید و ارگانیک همیشه به وجود می آیند.

تماس با کسب و کار هومه
تماس با کسب و کار هومه

نتیجه این مقاله

نقش سئو در چند سال اخیر به طور قابل توجهی گسترش یافته است. به طور خاص، سئو به مصرف‌کنندگان در زمان نیاز کمک می‌کند و اجرای سئوی قوی و با کیفیت در وب‌سایت و ویژگی‌های دیجیتال برندها به تلاش‌های بازاریابی آن‌ها کمک می‌کند.

سئو چالش‌های خود را دارد، اما فرصت‌هایی که به ارمغان می‌آورد به موفقیت در آینده برای هر نوع کسب‌وکاری کمک می‌کند و برای حضور وب سایت یک برند، برای امروز و آینده آن بسیار مهم است.

تیم هومه آماده همراهی شما برای طراحی سایت و اجرای سئوی کسب و کار شما هستند. ما همراه شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

20 − 1 =