You are currently viewing یک لیبل خوب برای یک محصول با کیفیت / لیبل و وفاداری به برند
یک لیبل خوب برای یک محصول با کیفیت

یک لیبل خوب برای یک محصول با کیفیت / لیبل و وفاداری به برند

یک لیبل خوب برای یک محصول با کیفیت، چاپ و طراحی می شود. و نقش مهمی در حفظ وفاداری مشتریان به برند دارد. از این رو چاپ انواع برچسب های کالا با جنس های کاغذی، صدفی، متالایز و ترنسپرنت با افزوده های از قبیل انواع یووی موضعی و برجسته، طلاکوب، هات فویل، سلفون حرارتی و .. می توانند بر نگرش یک لیبل خوب برای یک محصول با کیفیت تاثیرگذار باشند.

وفاداری به برند چیست؟

وفاداری به برند شاخص مهمی برای بقای هر کسب وکاری محسوب می شود. یکی از عواملی که می تواند موجب حفظ وفاداری مشتریان گردد، تصویر برند است. تصویر موجه و معتبر، سهم عمده ای از موفقیت یک کسب و کار را دارد.

اقتصاد امروز، اقتصاد توجه است؛ چرا که امروزه طیف گسترده یی از انتخاب ها و گزینش ها برای مشتریان و مصرف کنندگان وجود دارد. و لیبل بعنوان اولین تصویر روبروی مشتری نقش اصلی توجه را دارد. نقشی که موجب وفاداری مشتری می شود، یعنی مراجعه و خرید مجدد از محصول شما.

چاپ انواع برچسب های کالا

لیبل برای بسته بندی محصولات

امروزه بر هیچکس پوشیده نیست که برای ترغیب افراد برای خرید یک محصول، باید از بسته بندی استفاده کرد. و لیبل در صنعت بسته بندی محصولات یک عضو جداناپذیر است. و تولیدکنندگان با طراحی و چاپ برچسب ها ( لیبل ) و چسباندن آنها بر روی محصولات، امکان تشخیص هویت محصول را برای مشتریان فراهم می کنند.

در مسیر توسعه بسته بندی و گسترش فرهنگ هویت محصول و حفظ برند ( برندسازی ) جهان، کشور انگلستان در سال ۱۹۹۶ میلادی « آئین نامه برچسب زدن مواد غذایی » را تهیه و تصویب کرد. دولت انگلستان در سال ۲۰۰۵ میلادی نیز، « آئین نامه مسئولیت پذیری تولیدکننده در رابطه با ضایعات بسته بندی » را تهیه و تصویب کرد؛ و تا امروز نیز به فراخ پیشرفت تکنولوژی آئین نامه های صنعت بسته بندی و چاپ لیبل در سراسر جهان در حال به روز شدن است.

امروزه کشور ما نیز در صنعت بسته بندی به پبشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف بویژه در چاپ و طراحی لیبل های پشت چسبدار دست یافته است.  

چاپ لیبل پشت چسبدار برای پیشگیری از تقلب و قاچاق کالا

چاپ لیبل پشت چسب دار ابزاری برای پیشگیری از تقلب و قاچاق کالا است. براساس اظهارات رسمی، حدود ۶۳ درصد از کل کالاهای موجود در سطح بازار آرایشی و بهداشتی، یعنی عددی معادل ۹۰ درصد کالاهای خارجی وارداتی در سطح عرضه در قلمرو کالاهای قاچاق یا تقلبی است و تنها ده درصد از این کالاها به صورت قانونی وارد و عرضه می شوند.

براساس آمار نیمه رسمی رقم کالای قاچاق و تقلبی در محصولات آرایشی و بهداشتی حدود ۵/۱ میلیارد دلار است. آیا قانونی وجود دارد که بتواند دست متقلبان را کوتاه کند؟

در قانون تجارت ایران، یقینا امکان جلوگیری از فعلی به نام تقلب و قاچاق کالا وجود دارد که در این مقاله مورد بحث ما نیست. ( اگر شما در زمینه امور حقوقی کسب و کار نیاز به مشاوره دارید، می توانید با مشاوران امور حقوقی کسب وکار هومه تماس بگیرید. ) اما قوانین موجود در چاپ لیبل نقش مهمی در جلوگیری از کالاهای تقلبی دارد.

چاپخانه های لیبل پشت چسبدار بدون اخذ مجوزهای قانونی یک محصول تولیدی، اقدام به ثبت و سفارش چاپ لیبل محصول مشتری نمی کنند. زیرا در اصل، لیبل یک سند قانونی است، سندی که در میان تولیدکننده و مشتری تنظیم و بسته شده است.

لیبل برای بسته بندی محصولات

لیبل یک سند قانونی است

لیبل یک سند قانونی است و موجب برقراری تداوم ارتباط با مشتریان می شود. برقراری ارتباط از طریق اطلاعات، یکی از وظایف اصلی بسته بندی است. که به مصرف کننده کمک می کند تا در فرایند تصمیم گیری برای خرید، انتخاب درستی را انجام دهد. یکی از مواردی که در آن اطلاعات اهمیت بسیاری می دهد، برچسب گذاری روی محصولات است.

برچسب گذاری محصول با تاثیر مستقیم بر روی رنگ بسته بندی، شکل بسته بندی، اندازه بسته بندی و اطلاعات مندرج بسته بندی می تواند بر تغییر رفتار مصرف کننده و فروش تاثیر بسزایی داشته باشد.

تماس با کسب و کار هومه
تماس با کسب و کار هومه

چاپ لیبل پشت چسبدار در هومه

چاپ لیبل پشت چسب دار و چاپ انواع هولوگرام، فعالیت چاپ و طراحی هومه با سال ها تجربه کاری موفق است. از این رو می توانید امور چاپی خود را همچون : چاپ لیبل صدفی ، چاپ لیبل ترنسپرنت، چاپ متالایز ، چاپ طلاکوب ، چاپ هولوگرام دوبعدی ، چاپ هولوگرام سه بعدی ، چاپ برچسب اصالت کالا ، چاپ انواع لیبل امنیتی و … به ما بسپارید.

جهت ثبت سفارش چاپ و طراحی لیبل با کارشناسان هومه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

19 − 18 =